Biz Kimiz

File Antalya gelişmiş tecrübesi ile müşteri ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun ‘’KALİTE ve GÜVEN’’ anlayışı olduğunu hizmetleriyle göstermiştir.

Başta küçük bir hayalle başlayan ve 2006 yılında hayata geçirilen File Antalya bugün Antalya başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde faaliyet gösteren, kalite ve hizmet anlayışını, gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini benimsemiş ve çalışmalarına bu doğrultuda devam ederek konumunu üst sıralara taşımıştır.

Bu doğrultuda File Antalya “En Kaliteli Ürün, En Uygun Fiyat, En Profesyonel Hizmet” anlayışını benimseyerek sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Tüm proje ve uygulamalarınıza özel renkte üretim yapıyoruz.

galeri guvenlik filesi 2
Güvenliğiniz bizim için öncelikli

TUTKUMUZ

Güvenlik, estetik ve dayanıklılık; File Antalya, her birini bir araya getirerek iplerden yapılan file ve Jut üretiminde ve montajında öncü bir konumda yer alır. Firmanın kökleri, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyim ve mükemmeliyet anlayışıyla beslenmiştir.

İnşaat Güvenlik Fileleri 91%
Turizm (Plaj ve Havuz Gölgelik) 87%
Spor Tesisi Fileleri 93%
Ev, Bahçe Güvenlik Fileleri 93%
Yat (Katamaran) Fileleri 98%
Su Hamağı 96%

Neler Yapıyoruz

“Güvenlik Fileleri – Hayalinizdeki Güvenliği İnşa Ediyoruz!

Güvenlik fileleri, hayatımızın birçok alanında güvenliği sağlamak için önemli bir rol oynamaktadır. Biz File Antalya olarak, güvenlik filelerinde uzmanlaşmış bir ekip olarak, müşterilerimize estetik, dayanıklılık ve güvenliği bir arada sunuyoruz.

Bizim Sözümüz

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile bir çok müşterimizin yüzünü güldürdük.

Tecrübeli ekibimiz ile birlikte standart ölçüler ve özel ölçülerde üretim yaparak projeleri zamanında teslim ediyoruz. Yaptığımız işte ihtiyacı belirlemek, doğru ve kaliteli malzeme kullanmak, estetik ve temiz işçilik bizim sözümüzdür.

antayla file 021

Size Özel Çözümler Sunalım

Güvenlik filesi olsun, Spor fileleri olsun, gölge jut olsun bir çok farklı ürün ile birlikte sizin için bir çok farklı çözümler sunabiliriz. Siz sadece aklınızdakini bize aktarın. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizin için özel çözümler oluşturalım.