Su hamağı filesi, serinlemek ve rahatlamak için ideal bir ortam sunan özel bir üründür. Genellikle tatil bölgelerinde plajlarda, göletlerde veya bahçelerde kullanılır.

Su hamağı filesi, suya dayanıklı ve dayanıklı malzemelerle üretilmiştir, böylece su ile temas ettiğinde zarar görmez ve uzun ömürlü kullanım vaat eder. Geniş gözlü fileden yapılmış olan su hamağı, uzanırken altınızdaki suyun güzelliğini görmenizi sağlayarak huzur dolu bir deneyim sunar.

Su Hamağı Filesi

Havuzda veya denizde suyun üstüne hamak keyfini yaşatmak isteyenler için ürettiğimiz UV ışınlarına ve suya karşı dayanıklı, yüksek mukavemetli %100 naylon polyamid iplerden üretiyoruz.

İstediğiniz ölçülerde ve renklerde üretim yapabiliriz.

Su Hamağı filesi

Düşük Fiyat, Yüksek Kalite

Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunuyoruz.

Montaj ve Kurulum Hizmeti

Tecrübeli ekibimiz ile çözüm odaklı montaj hizmeti veriyoruz.

Özel Ölçülere Göre Çözüm ve Üretim

İstediğiniz özel ölçülerde üretim yapıyoruz.

Servis ve Montaj Garantisi

Sizin yüzünüzün gülmesi bizim için çok önemli.

Quote Icon

SU HAMAĞI İLE TATİL KEYFİNİ İKİ KATINA ÇIKARIN

Su Hamağı, Size Özel Çözümler Sunalım

Doğanın sakinlik ve huzur dolu atmosferi, su hamakları ile birleştiğinde gerçek bir cennet köşesi yaratır. Su hamak filesi, bu rahatlatıcı deneyimi en üst düzeye çıkarmak ve güvenli bir şekilde keyfini çıkarmak için ideal bir ekipman olarak öne çıkar. İster bahçenizde, ister tatil mekanlarında olsun, su hamak filesi, size doğal bir huzur sunar.

Tatil köyleri, plajlar veya gölet kenarları gibi yerlerde su hamakları, konforlu bir tatilin vazgeçilmez bir parçası olabilir.

IMG 20230615 WA0149
su hamagi otel