Spor Fileleri

Spor Alanında Kullanılan Fileler

Tenis kort filesi, halı saha filesi ve çeşitleri, basketbol filesi, voleybol filesi, hentbol ve diğer spor alanlarında kullanılan her çeşit file ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler üretmekteyiz. Uygun fiyat ve yüksek kaliteli spor filesi ürünlerimizle, spor etkinlikleriniz güven ve konfor içerisinde gerçekleşecektir

  • Tenis Kort Filesi

  • Voleybol Filesi
  • Basketbol Filesi
  • Kale Filesi

  • Play Voleybol Filesi

Extreme Sports Jet Skiing
Extreme Sports Jet Skiing
Voleybol Filesi

Voleybol filesi dikişleri 2 defa 100% naylon, polyester, polyamid ve floş iplerden üretilmektedir. Voleybol filelerimiz zararlı UV ışınlarına karşı dayanıklı özel iplerden imal edilmektedir. Alt ve üstte branda arasına 4mm izoleli çelik halat konulur.

Extreme Sports Jet Skiing
Kale Filesi

Stadyumlarda ve büyük futbol sahalarında nizami kale direkleri ve seyyar antrenman direkleri için üretilmektedir. Ürün standart ölçülerde naylon 66 elyaftan özel olarak üretilen 3 mm örgü kord ipinden 12,5 cm *12,5 cm göz genişliğinde imal edilir.

Extreme Sports Jet Skiing
Tenis Filesi

Tenis fileleri firmamız bünyesinde imal edilmektedir, yüksek mukavemetli naylon iplerden üretilmekte. Tenis Filesi polyamid naylon ip ve 3mm UV katkılıdır, özel isteklerinize uygun imalat yapılmaktadır.

It’s all about Thrill, High Speeds
and Top Level Risk

Bir Çok Spor Kategorisinde, Profesyonel ve Amatör file Üretiyoruz.

Spor Fileleri

Riding a Jet Ski

Basketbol Filesi Çeşitleri

Firmamız tarafından farklı özelliklerde Basketbol Filesi üretimi de yapılmaktadır. Karar vermeden önce bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Extreme Sports Jet Skiing
Extreme Sports Jet Skiing
Beach – Plaj Voleybol Filesi

Yaz aylarının keyifli sporu plaj voleybolunun standartlarına uygun olarak ürettiğimiz, dünyaca ünlü turistik otellerin tercih ettiği Örsan Plaj Voleybolu Filesi. Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.